معرفی

این وبسایت تلاشی است برای جمع آوری اطلاعات مفید برای فارسی زبانانی که در کشور فنلاند زندگی میکنند و یا تصمیم دارند به آن کشور مهاجرت یا مسافرت کنند.

از زمانی که به فنلاند مهاجرت کرده ام، همیشه در حد امکان دوستانی را که راجع به فنلاند سوال داشته اند را راهنمایی کرده ام. در این وبسایت همان سوال و جوابها را منتشر میکنم تا برای دیگران هم مفید باشد.

6 دیدگاه دربارهٔ «معرفی»

 1. Man ye soal dashtam,
  man chand vaghte pish to ye foroshgah ye kare ahmaghane kardam va bekhatere shoplifting tavasote police jarime shodam, man inja daneshjo hasam, va alan az karam be shedat pashimonam.kheili negaranam eghamatamo tamdid nakonan, man to sale avale tahsilatam in masaloro mortakeb shodam,shoma dar in bare chizi midonid?momkene tamdid nakonan va began bargard iran?

  1. سلام،
   راستش تجربه مستقیمی نشنیدم راجع به این موضوع، ولی به نظرم اگه خوضوع با یه جریمه حل شده، فکر نکنم بعدا روی تمدید اقامتتون تاثیر بذاره. اگر جای شما باشم درسم رو خوب میخونم که با نمره های خوب برم پیش پلیس.
   به هر حال اگر به مشکلی بخورید همیشه جای اعتراض کردن به موضوع وجود داره و به نظرم مسخره است که به این دلیل اقامت کسی رو لغو کنن، چون بالاخره یک بار اشتباه پیش میاد، به کسی هم که آسیب جدی نرسیده.
   موفق باشید

پاسخی بگذارید